FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Si të merren me defekte?

Para se të dërgesës tuaj, ne do të inspektojë me kujdes dhe sigurohuni që produkti është i përsosur. Dhe ne do të sigurojë garanci dy vjeçare kështu që ju lutemi të blerë.

A mund të ofrojnë OEM & ODM?

Kompania jonë pranoni OEM & ODM, në qoftë nevoja juaj atë, ju lutem na informoni për kërkesat tuaja specifike.

Çfarë është moq e produktit tuaj?

a. vaj filtër me metal: moq = 1000pcs

b. vaj filtër pa metali: moq = 500pcs

c. filtrin e ajrit: moq = 100pcs

d. Cabin filter: moq = 500pcs

çfarë është mënyra juaj e transportit / anijeve?

Nga DHL, FedEx, UPS, TNT, EMS Express, nga deti, nga ajri etc.of Sigurisht, ju mund të specifikoni mënyrën e transportit, atëherë na tregoni kërkesat tuaja specifike.

Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Western Union. Paypal. në qoftë se ju duhet të paguani me mënyra të tjera, ju lutemi të negociojë me ne.

Koha e dërgimit

7-30days pas marrim parapagimin tuaj ose L / C 

Unë nuk besoj cilësinë e produkteve tuaj, mund të japin mostra?

Po, ne mund t'ju ofrojmë mostra falas, por ju duhet të paguani freight.after porosinë tuaj të parë, tarifa e mallrave mostër do të kthejë për ju.

A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?

Ne jemi të dy fabrika dhe kompani tregtare, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë në çdo kohë.

Ne do të ofrojë atë që ju dëshironi, zgjidhjen e problemeve atë që ju keni, thjesht mos hezitoni të na kontaktoni!