Auto pjesë këmbimi çmimeve filter 17801-21050 auto filtrin e ajrit për makinën

Përshkrim i shkurtër:

1. Një lloj i ri i letër filtri mjedisit është miratuar për të përmirësuar efikasitetin e elementit filtër.

2. efikasitetin e filtrimit është deri në 99.5% (98% të Tipit vaj filtrin e ajrit), dhe norma e penetrimit të pluhurit është 0.1% deri në 0.3%.

3. struktura kompakte, mund të instalohet në çdo drejtim, dhe nuk është i kufizuar me paraqitjen e pjesëve të automjeteve.

4.It mund të ruaj një shumë të materialit të tilla si fije pambuku, shajak dhe materiale metalike.

5. cilësi të ulët dhe me kosto të ulët. Prandaj, shoferi mund të jetë e garantuar për t'u përdorur.

6. pastrojë ajrin, zvogëlimin e zhurmës dhe të kursyer karburant.


 • Çmimi: USD 0,65-0,8 / copa
 • Moq: 1000 copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Pagesa: L / CD / AT / T Western Union MoneyGram
 • Port: Tianjin Shanghai Guangzhou Ningbo Qingdao
 • Detail Product

   

  jpg

   

  Produkt Detail:

   

  1. Një lloj i ri i letër filtri mjedisit është miratuar për të përmirësuar efikasitetin e elementit filtër.

   

  2. efikasitetin e filtrimit është deri në 99.5% (98% të Tipit vaj filtrin e ajrit), dhe norma e penetrimit të pluhurit është 0.1% deri në 0.3%.

   

  3. struktura kompakte, mund të instalohet në çdo drejtim, dhe nuk është i kufizuar me paraqitjen e pjesëve të automjeteve.

   

  4. Ajo gjithashtu mund të ruaj një shumë të materialit të tilla si fije pambuku, shajak dhe materiale metalike.

   

  5. cilësi të ulët dhe me kosto të ulët. Prandaj, shoferi mund të jetë e garantuar për t'u përdorur.

   

  6. pastrojë ajrin, zvogëlimin e zhurmës dhe të kursyer karburant.

  Details shpejta

  Vendi i origjinës: Tianjin, China (Mainland)

  Brand Name: GHL

  Garanci: 1 vjet

  Size: 241 * 176 * 47mm

  Model Car:

  Numri Modeli: 17801-21050

  Bëni Car: Car

  Emri i produktit: Auto Air Filter

  Description: Air Element

  Materiali: Jo-endura pëlhurë

  Ngjyra: E bardhë

  Paketa: Custom Udhëzim

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: 17801-21050 filtrin e ajrit një copë në qese poli të vënë në një kuti, 100 kuti të paketuara në një kuti kartoni, ose sipas udhëzimeve paketim klientit.

   

  Lloji:

  Air Filter makina prodhuese futje e ajrit 17801-21050 makinë ajrit filter

  Përshtatet / Car Markë: & OEM No.

  OEM NO .: 17801-21050

  Katalog 1:

  TV & Motorcycles >> Auto Engine >> intakes Air >> filtrin e ajrit 17801-21050   

  Katalog 2:

  Makineri >> Përgjithshëm Industrial Equipment >> Industrial Filtration Equipment >> Filter Air >> 17801-21050 filtrin e ajrit

  Katalog 3:

  Transporti >> Truck Parts >> Engine Truck >> filtrin e ajrit 17801-21050

  Materiale:

  Wood pulpë filtër letër, urethane Polifonik, gome, hekur etj

  Garanci:

  10000kms

  Ngjyrë

  e bardhë

  Aplikacion:

   Kamion Engine / Auto Motor / Excavator Engine / Industrial Machinery

  përshkrimet: 1.For heqja e pluhurit dhe grimcave të tjera 2.Adopt performancë të lartë 100% të letrës brumë druri filter 3.100% mekanike gome efikasitetit 4.Filtration mbi 99% standardeve 5.High nga materialet e klasës së parë të veçanta të aplikimit të saj për kamion Evropian
  Details Paketimi:

    17801-21050 filtër ajri një copë në qese poli të vënë në një kuti, 100 kuti të paketuara në një kuti kartoni, ose sipas udhëzimeve paketim klientit.

  image3

  image4

  image5

  image6

  image7

  image8

  image9

  image10

  image11

  image12


 • Previous:
 • Next: