Auto ajrit filterE497L 0040942404 C411776 AF26165 filtrin e ajrit kamion

Përshkrim i shkurtër:

1. Një lloj i ri i letër filtri mjedisit është miratuar për të përmirësuar efikasitetin e elementit filtër.

2. efikasitetin e filtrimit është deri në 99.5% (98% të Tipit vaj filtrin e ajrit), dhe norma e penetrimit të pluhurit është 0.1% deri në 0.3%.

3. struktura kompakte, mund të instalohet në çdo drejtim, dhe nuk është i kufizuar me paraqitjen e pjesëve të automjeteve.

4. Ajo gjithashtu mund të ruaj një shumë të materialit të tilla si fije pambuku, shajak dhe materiale metalike. 

5. cilësi të ulët dhe me kosto të ulët. Prandaj, shoferi mund të jetë e garantuar për t'u përdorur.

6. pastrojë ajrin, zvogëlimin e zhurmës dhe të kursyer karburant.


 • Çmimi :: USD $ 28-32 / Copë
 • Moq :: 50 copa
 • Furnizimi Aftësia :: 5000 Copë / copë në muaj
 • Pagesa :: L / CD / AT / T Western Union MoneyGram
 • Port :: Tianjin Shanghai Guangzhou Ningbo Qingdao
 • Detail Product

  Certificate

  Production Process

  Our Company

  Package & Shipping

  Details shpejta:

  Place of Origin:Tianjin, China (Mainland)      Brand Name: GHL

  Warranty:1 Years                                           Size: 404.5mm * 223.8mm * 347mm, 404,5 * 223,8 * 347mm

  OE NO.:E497L                                              Lloji: filtrin e ajrit

  OEM:E497L                                                  Materiali: Letër Filter

  Color:Original Color                                      Quality Standard: TOP

  Bëni Car: Truck

  Packaging & dorëzimit

  Packaging Details:0040942404 air filter one piece in poly bag to be put in one box, 1 boxes to be packed in one carton, Or as per customer's packing instruction.

  Koha Lead: 7-15days

  jpg

  Lloji:

  filter E497L Air

  Përshtatet / Car Markë: & OEM No.

  OEM NO.:E497L

  madhësi

  404,5 * 223,8 * 347mm

  Katalog 1:

  TV & Motorcycles >> Auto Engine >> intakes ajrit >> filter E497L Air  

  Katalog 2:

  Machinery>>General Industrial Equipment>>Industrial Filtration Equipment>>Air Filter >>  E497L Air filter

  Materiale:

  Wood pulpë filtër letër, urethane Polifonik, gome, hekur etj

  Ngjyrë:

  E verdhe

  Zëvendëson Numri:

  0040942404 C411776 AF26165 0040942504 0040942504 0040946604 C411776

  Garanci:

  10000kms

  Aplikacion:

   Kamion Engine / Auto Motor / Excavator Engine / Industrial Machinery

   

  përshkrimet:

  1.For heqja e pluhurit dhe grimcave të tjera 2.Adopt performancë të lartë 100% të letrës brumë druri filter 3.100% mekanike gome
  1. efikasitetin e filtrimit mbi 99%

  standardeve 5.High nga materialet e klasës së parë të veçanta të aplikimit të saj për kamion Evropian

  Details Paketimi:

  E497L Air filter one piece in poly bag to be put in one box, 1 boxes to be packed in one carton, Or as per customer's packing instruction.

  E497L

  DETAIL 01

  The filtration efficiency is up to 99.5%(98% of the oil bath type air filter), and the penetration rate of dust is only 0.1% to 0.3%.

  E497L1

  DETAIL 02

  Compact structure, can be installed in any direction, and is not restricted by the layout of vehicle parts.

  E497L3

   

   

   

  DETAIL 03

  Purify air, reduce noise and save fuel.


 • Previous:
 • Next:

 • 浩航_11_02

  87139-50010_18.jpg

  Tianjin Golden Hugeline Co.,Ltd is located in Tianjin,China . The company covers an area of 12000 square meters,and the clean workshop covers more than 4800 square meters. There are 85 persons working in our company, including management staff(10 persons), professional and technical staff(8 persons),salesman staff(20 persons),operators(10 persons). The company export department was established in 2010,and the registered capital is 3000000 yuan. we are a professional team which researches, develops, produces and sells many kinds of filters.we have two PU filter production lines,including 6 large-scale injection molding production lines,8 environmentally-friendly production lines,a set of laboratory equipment,vacuum cleaners and 20 other professional production equipment. our company has the ISO 9001 certification.We ensure that our highly efficient filters will enjoy stable quality and reasonable prices.

  _20_22